Słodycze na ślub

Podziękowania dla gości stały się już ślubną tradycją. Jeśli wciąż zastanawiasz się jaki upominek wybrać to nie musisz już dalej szukać. Każdy ucieszy się z drobnej słodkości.

Ponadto goście z pewnością docenią, że ich upominki zostały stworzone ręcznie z największą starannością specjalnie na Waszą uroczystość.

W naszej ofercie znajdziesz ręcznie robione cukierki oraz lizaki z karmelu. Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie online. Poniżej znajdują się nasze produkty oraz przykładowe realizacje. 

Zapraszamy do naszego sklepu


 
 
 

Lizaki


W naszej ofercie posiadamy biało-różowe i biało-niebieskie lizaki, które sprawdzą się idealnie jako upominek dla gości weselnych lub dekoracja słodkiego stołu. Na lizakach możemy umieścić etykietkę z napisem "Dziękujemy". Naklejkę można również personalizować dodając imiona i datę uroczystości. 

Cukierki


W ramach podziękowań dla gości proponujemy cukierki z serduszkiem w srodku lub z inicjałami Młodej Pary. W naszym sklepie online dostępne są cukierki na luz do samodzielnego pakowania oraz mini rożki 50 g. Na mini rożkach cukierków z serduszkami w środku możemy umieścić etykietkę z napisem "Dziękujemy". Naklejkę można również personalizować dodając imiona i datę uroczystości. 

Jeśli chcielibyście zapytać o produkt spoza sklepu internetowego (zamówienia indywidualne) to zachęcamy do kontaktu. Prosimy o wiadomość zgodną z poniższym szablonem. Dziękujemy!

Zamówienia i zapytania e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Co powinno zawierać kompletne zamówienie lub zapytanie o zamówienie:

  1. Odbiór osobisty/wysyłka.
    Jeśli wysyłka –dane do wysyłki: imię i nazwisko, adres (paczkomatu lub domu), adres e-mail, numer telefonu.
  2. Data odbioru osobistego/data wysyłka.
  3. Co chcesz zamówić, kolor, kształt, smak.
  4. Kolor wstążki.
  5. Liczba.
  6. Numer telefonu do kontaktu.